Kt 2018-01-18

Atnaujinta09:42:37 AM GMT

RSS
Jūs esate čia: Aktualijos Žaliųjų atliekų negalima mesti į bendruosius konteinerius

Žaliųjų atliekų negalima mesti į bendruosius konteinerius

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 

Informuojame, kad žaliosios atliekos turi būti rūšiuojamos ir kompostuojamos. Vaisiai, daržovės, augalų stiebai bei lapai, nugenėtos šakos, nupjauta žolė negali būti metami į komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerius kartu su kitomis atliekomis.

Vietinės rinkliavos mokėtojai, gyvenantys individualiuose namuose, biologiškai skaidžias atliekas kompostuoja kompostinėse dėžėse, o turintiems didesnį šių atliekų kiekį siūloma šalinti atvežant ir nemokamai jas priduodant į specialią žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę Ąžuolo g. 54, Vėžaičiuose (tel. nr. 8 655 42 560). Aikštelė priima neribotus kiekius žolių, šakų ir kitus derliaus likučius.

Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“ kontrolieriai pagal grafikus nuolat atlieka patikrą dėl tinkamo atliekų šalinimo konteineriuose. Nesilaikant atliekų tvarkymo taisyklių, konteineris netuštinamas, savininkas informuojamas specialiu lipduku ir surašomas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal ATPK 161(1) straipsnį, kuris numato, kad savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas – užtraukia įspėjimą arba baudą iki 579 eurų.

Informaciją parengė Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“

Daugiau informacijos: www.klaipedos-r.lt  ir www.gargzdusvara.eu.

Komentuoti

Ižeidžiantys komentarai arba turintys necenzūrinių žodžių bus pašalinti.


Saugos kodas
Atnaujinti