Kt 2018-01-18

Atnaujinta09:42:37 AM GMT

Jūs esate čia: Seniūnaičiai PIRMOJI NAUJAI IŠRINKTŲ SENIŪNAIČIŲ SUEIGA SENDVARIO SENIŪNIJOJE

PIRMOJI NAUJAI IŠRINKTŲ SENIŪNAIČIŲ SUEIGA SENDVARIO SENIŪNIJOJE

Š.m. vasario 14 d. išrinkti trijų metų kadencijai seniūnaičiai Sendvario seniūnės Loretos Kuprienės kvietimu š.m. vasario 24 d. 16.30 val. atvyko į pirmąją seniūnaičių sueigą seniūnijos patalpose. Smagu buvo matyti darbščius, puikiai nusiteikusius seniūnaičius, kurie jau trečią kartą išrenkami - tai Aivaras Vasylius - Radailių seniūnaitijos seniūnaitis ir Vidutė Vilimavičienė - Kalnuvėnų seniūnaitijos seniūnaitė. Antrai seniūnaičių kadencijai išrinkti: Danutė Gelumbickienė - Sudmantų seniūnaitijos seniūnaitė; Vida Samuilienė –Baukštininkų seniūnaitijos seniūnaitė; Kęstutis Dvarionas - Jakų seniūnaitijos seniūnaitis, o pirmą kadenciją išrinkti Airida Petkevičienė - Aukštekmių seniūnaitijos seniūnaitė; Valdas Žalpys- Mazūriškių seniūnaitijos seniūnaitis; Vilma Baltuonienė – Slengių seniūnaitijos seniūnaitė; Daiva Paslauskienė – Gindulių seniūnaitijos seniūnaitė.

Pirmojoje seniūnaičių sueigoje seniūnaičiai buvo supažindinti su Vietos savivaldos įstatymu, Pavyzdiniu gyvenamosios vietovės bendruomenės statutu, seniūnaičių sueigos nuostatais, seniūnaičio pareigomis ir teisėmis, seniūnaičių sueigos organizavimo principais. Sueigoje pasidalinta mintimis apie tolimesnį seniūnaičių ir seniūnijos bendradarbiavimą, bendravimo formas ir kt. Taip pat aptarta seniūnijoje esančių kelių situacija ir finansavimo klausimai, Užgavėnių organizavimo klausimai, gyvenamosios vietos deklaracijos klausimai, Savivaldybės biudžeto lėšų paskirstymas pagal sritis ir kt. Seniūnaičių sueiga užbaigta įteikiant seniūnaičiams seniūnaičių pažymėjimus.

Be galo svarbus seniūnijos, seniūnaičių, bendruomenių bendradarbiavimas su įvairiomis institucijomis. Sueigoje sulaukta svečių iš Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus. Vyresnioji specialistė Aurelija Studencova siūlė glaudžiai bendradarbiauti, kad gyventume saugioje aplinkoje, kad inicijuotume įvairius projektus siekdami būti matomi kelyje, apsisaugotume nuo telefoninių sukčių, nebūtume abejingi vieni kitiems ir tobulintume saugią kaimynystę.

Gargždų kultūros centro renginių organizatorė/vadybininkė Justė Jankutė pasidalino mintimis dėl Užgavėnių organizavimo bei tolimesnio bendradarbiavimo organizuojant renginius seniūnijoje.

Tikimasi, kad sueigos pabaigoje išsakyti žodžiai jog vieningas komandinis darbas gali duoti rezultatus bus tvirtas pamatas siekiant seniūnijos ilgalaikių tikslų. O ką ant tų pamatų pastatysime – parodys tik ateitis.

Sendvario seniūnijos informacija